schrijf in op de nieuwsbrief

Als er echt belangrijk nieuws te melden valt, ontvang jij het als Nieuwsbrief-abonnee uit eerste hand. Af en toe pik je een onverwacht voordeel mee.

Dit zijn nuttige gegevens

Je hebt een verzoek dat eigenlijk voor de uitgever bedoeld is? Je zou een gedicht van Bart Moeyaert willen gebruiken en vraagt je af bij wie je daarvoor terecht kunt? Het lijstje hieronder helpt je de weg te vinden naar de juiste persoon.

Perscontact Vlaanderen

Inge Janssens (L&M Books, Antwerpen)

inge@lmbooks.be

T. +32 497 42 14 42

Perscontact Nederland

Meltem Kumru (Querido, Amsterdam)

m.kumru@singeluitgeverijen.nl

T. +31 20 7607210

Uitgeverij Querido, Amsterdam

uitgeefster (kinder- en jeugd)literatuur Wendy Wilbers

w.wilbers@querido.nl

T. +31 20 7607210

Uitgeverij Querido, Amsterdam

uitgeefster non-fictie Annette Portegies

a.portegies@querido.nl

T. +31 20 7607210

Uitgeverij Querido, Amsterdam

verantwoordelijke foreign rights Luciënne van der Leije

l.van.der.leije@singeluitgeverijen.nl

Uitgeverij Querido, Amsterdam

verantwoordelijke nevenrechten Tjarda Sikkema

t.sikkema@singeluitgeverijen.nl

Uitgeverij Querido, Amsterdam

verantwoordelijke film- en televisierechten Jolijn Spooren

j.spooren@singeluitgeverijen.nl

Lezingen/optredens Nederland

De Schrijverscentrale

info@deschrijverscentrale.nl

T. +31 20 623 49 23